Technická Univerzita Liberec

Technická Univerzita Liberec Petra Dančová

Dobrý den,
Ráda bych poděkovala celému Vašemu týmu, co se na akci podílel a zvláště pak úžasné paní Bártkové za naprosto skvělou spolupráci.
S přáním pěkného dne TUL.

ABB

ABB Lenka Fialová

Vážený pane Kropáčku,
dovolte mi, abych Vám opět velmi poděkovala za perfektní zajištění cateringových služeb během představení Lásky jedné plavovlásky. Ještě jednou Vám velice děkuji za spolupráci a těším se někdy v budoucnu. Přeji jen spokojené zákazníky a pevné zdraví. S pozdravem
Lenka Fialová, Marketing Communication

SNIP & CO reklamní společnost, s.r.o.

SNIP & CO reklamní společnost, s.r.o. Ondřej Morávek

Vážení přátelé
dovolujeme si Vám všem poděkovat za zajištění prezentace Šalina pubu na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Ohlasy jsou výborné a tramvaj nebyla v podstatě ani chvíli bez návštěvníků a konzumentů! S přátelským pozdravem
Ondřej Morávek

MORAVIA STEEL a. s.

MORAVIA STEEL a. s. Miroslava Mohelová

Dobrý den pane Kropáčku,
chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za skvělý servis v rámci úspěšně proběhlé akce “ Třinecký den” v Richard Adam Galerii, všichni byli velmi spokojeni... Děkuji a budu se těšit na příště!

Vila Tugendhat

Vila Tugendhat Dagmar Černoušková

Vážená paní Rafajová,
ráda bych Vám a hlavně Vašim chlapcům strašně moc poděkovala za včerejší party ve vile Tugendhat i s tou specifikou (naše víno a nealko, vaše skleničky atd.). Naši hosté byli nadšeni z celého večera, který se nám moc povedl a Váš servis k tomu výrazně přispěl. Všichni hosté byli velmi spokojeni s občerstvením i s obsluhou, takže i za ně tlumočím poděkování nás všech. Srdečně zdraví
Dagmar Černoušková

Magnus Regio s.r.o.

Magnus Regio s.r.o. Věra Hošková

Vážený pane Kropáčku,
ráda bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovala za spolupráci na Galavečeru Magnus Regia, který jsme pořádali dne 14. listopadu 2014 v Mahenově divadle. Budeme se těšit na další spolupráce.
S přátelským pozdravem
Věra Hošková, projektová manažerka

Nadační fond Kolečko

Nadační fond Kolečko Linda Jandová

Vážený pane Kropáčku,
jménem nadačního fondu Kolečko Vám ze srdce děkuji za pomoc a podporu benefice ve Vile Tugendhat na pomoc dětskému úrazovému centru Fakultní nemocnice v Brně. Člověk se občas neubrání údivu a stínu závisti, když slyší vyprávět o tom, že se něco úžasně a bezchybně povedlo a že se to vlastně ani nedá vyprávět. Jak slastné je zažít něco takového na vlastní kůži! Pracuji pro Kolečko 10 let a dosud jsem nezažila tak silnou koncentraci zaujatých a pro věc zapálených lidí s jasnou vizí jednoduchého, ale nesmírně silného projektu, podpořenou vzácnou souhrou výjimečnosti mís- ta, energií a zároveň lehkostí zvoleného programu a vnímavého publika. Svůj podíl na nezapomenutelném zážitku má i Vaše společnost a Vaši usměvaví zaměstnanci Bylo mi ctí spolupracovat s Vámi a děkuji za Vaši vstřícnost, ochotu a toleranci - byla to naše první benefice mimo Prahu. Jediné, čeho se bojím, že jsme nasadili laťku příliš vysoko. Ještě jednou děkuji za mé kolegy i za lékaře a pacienty Centra dětské traumatologie v Brně. Pokud by někdy Kolečko mohlo udělat cokoliv pro Vás, neváhejte, prosím! V úctě Vaše
Linda Jandová, předsedkyně správní rady NF Kolečko

Moduslink Czech Republic s.r.o.

Moduslink Czech Republic s.r.o. Ing. Eva Anderová

Dobrý den pane Kropáčku,
ráda bych vám ještě oficiálně poděkovala za skvělou organizaci našeho firemního vánočního večírku. Všechno proběhlo až překvapivě hladce, jídlo bylo výborné, obsluha rychlá, takže naši zaměstnanci i manažeři jsou velmi spokojení a večírek dobře hodnotí.

Ministerstvo financí ČR

Ministerstvo financí ČR Martin Boruta

Dobrý den pane Kropáčku,
dovolte mi, abych Vám poděkoval za Vaši skvělou, oddanou a vždy naprosto profesionální práci, kterou jste pro nás jakožto externí subjekt především při realizaci našich zahajovacích konferencí realizovali. Bylo mi inspirací s Vámi pracovat a tímto bych Vám chtěl ještě jednou poděkovat a popřát Vám jen to nejlepší jak v pracovním, tak především osobním životě.

Galén-Symposium s.r.o.

Galén-Symposium s.r.o. Dr. Miroslava Kubátová

Vážený pane Kropáčku,
chtěli bychom Vám velice poděkovat za Váš profesionální přístup a nasazení, s jakým jste se zhostili ne právě snadného úkolu v ne zcela standardních luhačovických podmínkách. Můžu zodpovědně říct, že právě i díky Vám se večer opravdu vydařil, a to je hodnocení nejen naše - organizátorů, ale hlavně účastníků, což je to nejdůležitější. Takže ještě jednou děkujeme!
Srdečně zdraví Dr. Miroslava Kubátová

Evolve Summit

Evolve Summit Vladimír Klescht

Velice Vám děkujeme za Vaše služby v rámci naší akce EVOLVE! Summit 2017 v prostorách SONO.

CCL-CONFERENCE CZECHOSLOVAKIA LTD.

CCL-CONFERENCE CZECHOSLOVAKIA LTD. Jarmila Šrámková

Vážený pane Kropáčku,
Moc děkuji za super spolupráci - bylo s vámi radost akci připravovat i realizovat - moc za vše děkujeme, klienti byli přímo nadšeni!

Regionální rozvojová agentura jižní Moravy

Regionální rozvojová agentura jižní Moravy Pavel Beránek

Touto cestou bych Vám chtěl poděkovat za neskutečně dobře zorganizovanou a zvládnutou včerejší akci ku příležitosti oslav 20 let od založení RRA JM, která se konala v areálu vily Stiassni. Ohlasy pozvaných hostů jsou nadšené a velmi si pochvalovali nejen služby cateringu, ale i servírované jídlo. O tom jistě svědčí fakt, že přítomných 55 lidí snědlo všechno jídlo pro plánovaných 75 lidí.

Moravia IT s.r.o.

Moravia IT s.r.o. Blanka Homolova

Dobrý deň pán Kropáček,
Ešte raz by som vám rada poďakovala za vašu catering s hudobným doprovodom na športovom dni. Zamestnanci boli nadšení a veľmi spokojní s profesionálnym prístupom.
Teším sa na ďalšiu spoločnú akciu, Vianočný večierok.

Edwards | Part of the Atlas Copco Group

Edwards | Part of the Atlas Copco Group Lucie Nešpůrková

Dobrý den pane Kropáčku
Chtěla bych Vám touto cestou velmi mnohokrát poděkovat za zajištění cateringu v našich prostorách. Nejen catering ale I veškeré Vaše služby byly perfektní jako vždy! Vedení společnosti se take připojuje k tomuto poděkování!

Ústav přístrojové techniky AV ČR, v. v. i.

Ústav přístrojové techniky AV ČR, v. v. i. Pavla Schieblová

Příjemný den, pane Kropáčku,
Mějte hezký den a ještě jednou VELMI děkujeme za skvělý a vstřícný přístup vaší společnosti hlavně tedy ze strany obsluhujícího personálu. Jejich servis byl perfektní! Samozřejmě jídlo chuťově vynikající, ze stran partnerů i účastníků byly kladné ohlasy.
Ještě jednou děkujeme a těším se na další spolupráci

E. ON

E. ON Renata Votavová

Dobrý den pane Kropáčku,
Ještě jednou děkuji za spolupráci - všichni naši hosté si jídlo velice pochvalovali, personál byl moc fajn. Prosím vyřiďte Všem mé poděkování.
S pozdravem E.ON.