Royal Party Servis | Novinky
607
blog,woocommerce-no-js,,columns-4,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Mezinárodní den dětí se slaví každoročně 1. června. U příležitosti dne dětí jsou připravovány různé společenské a sportovní akce. Den dětí má upozornit světovou veřejnost na práva a potřeby dětí. Vyhlášení dne dětí bylo poprvé doporučováno v roce 1925 na Světové konferenci pro blaho dětí. Tato konference se konala 1. června 1925 ale den dětí však nebyl vyhlášen. Ve stejný den se v San Franciscu konal festival Dračích lodí, na jejichž oslavu čínský generální konzul shromáždil mnoho čínských sirotků, aby poukázal na to, že by se společnost měla více zabývat blahem dětí. Tyto dvě významné události, které se staly ve stejný den, určily datum oslav Dne dětí, který byl ale oficiálně vyhlášen později.

Další z proslulých akcí Ochutnej ... v Brně !!! Tentokrát až z Afriky přímo k Vám pod nosánky. Jste milovníky exotiky a potrpíte si na netradiční ovozelo? Autentický pop-up trh toho nejlepšího z afrických zahrádek přijíždí znovu do Brna. Šťavnatější než kdy dřív. Pro ty, kdo zatím neměli tu čest, Virunga.cz je česko-ugandský food start-up, který dováží to nejčerstvější ovoce, letecky, ze srdce Afriky. Nyní, v brněnském Food Parku na Malé Americe v čase 9:00 - 19:00, pořádá opět jedinečný trh s vůní syrových exotických dálek.

Když se řekne Španělsko, okamžitě se mi vybaví tapas. Po spoustě let žití ve Španělsku jsem si tento druh stravování velmi oblíbila a věřte mi, neexistuje nic lepšího než chlazené pivo (una caňa) nebo víno (un vino) na pláži a k tomu pojídání lahodných středomořských tapas. Miluji španělský styl, když se všichni sejdete u stolu a každý si může vzít, na co má chuť. Jedná se o tzv. jednohubky. A čím jednodušší, tím oblíbenější.  

Burger Festival Brno!!! Největší burgerová událost sezony se opět vrací do Brna! Již tradičně se všichni potkáme u Vaňkovky, Doufáme, že nezaváháte a přijdete uspokojit své chuťové buňky stejně jako my. Opět si budeme moci festival užít tři dny a začínat se bude v pátek 18.5. v 10:00!  

Třetí ročník festivalu Ochutnej Svět se ponese jak jinak než již v tradičním duchu chutí a vůní z celého světa. Jak říká slogan  "Bez letenek a pasů ochutnáte během víkendu celý svět! A ani letos to nebude jinak. Více než 20 zástupců identické kuchyně z různých kontinentů na jednom místě, pokrmy, delikatesy z celého světa a bohatý program. To je festival Ochutnej Svět. Festival proběhne ve dnech 28 - 29.4.2018 na Malé Americe v Brně. Náš tým RPS se již nemůže dočkat, jelikož pokrmy z různých koutů světa jsou ty nejlepší a nejlahodnější.  

Rostlinami barvili lidé odnepaměti, a i v době umělých barviv se k nim rádi vracíme. Z vajíčka, které do červena obarvila řepa, do sluníčkové žluti kurkuma, nebo do modra zelí, budete mít jiný pocit. Zvláště, když je pak dáte malým koledníkům. Potravinářská barviva jsou sice nezávadná, ale stejně… U nás v RPS máme rádi přírodní věci, proto Vám přinášíme velmi zajímavé typy na barvení velikonočních vajíček přírodní cestou :)  

Můžeme slavit nejrůznější svátky. Rodinné, romantické, náboženské či důstojné. Den Svatého Patrika je však svátek lumpáren a neodmyslitelně k němu patří irská whiskey, čtyřlístky, leprikóni a hlavně zelené pivo. U nás nemá sice dlouhou tradici, ale uznejte, že takový svátek si zamiluje každý.
„Z původně křesťanského svátku se Den svatého Patrika vyvinul v sekulární oslavy – slavnosti irskosti a irské kultury,“ popisuje Den svatého Patrika zástupkyně velvyslance Irska v ČR, Assumpta Griffin.  

Rádi bychom Vás pozvali na velice zajímavou akci. Jde o akci, na které rozhodně nesmíte chybět stejně jako náš tým RPS. Akce se jmenuje Festival Chutí a bude se konat ve dnech 1.3. - 3.3.2018  na Výstavišti Brno.         Festival chutí nabídne dokonalý zážitek pro všechny milovníky dobrého jídla a...

Započal rok 2018 a s ním přicházejí nové plány, události a investice. Jedním z nejdůležitějších plánů a také tou největší událostí v našem životě jsou svatby. Každá žena, slečna či dívka sní o pohádkové svatbě. U nás v Royal Party Servis se sny stávají skutečností :) Pohádkovou svatbu dle vašich představ Vám ušijeme přímo na míru. Ať už se týká kouzelného místa či labužnického cateringu.  

Mnozí z Vás si lámete hlavu s Vánočními dárky. Pokud Vám došla inspirace, máme pro Vás nápad jak situaci zachránit. Jídlem člověk nic nezkazí, ba naopak. Říká se, že láska prochází žaludkem, tudíž jídlo jako dárek je podle nás ten nejlepší způsob, jak obdarovanou osobu potěšit :) Přinášíme Vám recept na Pečený Čaj. Je to naprostá vitamínová bomba a do zimního nečasu se vždy hodí ať už jako dárek pro tatínky, dědečky či maminky nebo babičky.