Royal Party Servis | Novinky
607
blog,,columns-4,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Můžeme slavit nejrůznější svátky. Rodinné, romantické, náboženské či důstojné. Den Svatého Patrika je však svátek lumpáren a neodmyslitelně k němu patří irská whiskey, čtyřlístky, leprikóni a hlavně zelené pivo. U nás nemá sice dlouhou tradici, ale uznejte, že takový svátek si zamiluje každý.
„Z původně křesťanského svátku se Den svatého Patrika vyvinul v sekulární oslavy – slavnosti irskosti a irské kultury,“ popisuje Den svatého Patrika zástupkyně velvyslance Irska v ČR, Assumpta Griffin.  

Rádi bychom Vás pozvali na velice zajímavou akci. Jde o akci, na které rozhodně nesmíte chybět stejně jako náš tým RPS. Akce se jmenuje Festival Chutí a bude se konat ve dnech 1.3. - 3.3.2018  na Výstavišti Brno.         Festival chutí nabídne dokonalý zážitek pro všechny milovníky dobrého jídla a...

Započal rok 2018 a s ním přicházejí nové plány, události a investice. Jedním z nejdůležitějších plánů a také tou největší událostí v našem životě jsou svatby. Každá žena, slečna či dívka sní o pohádkové svatbě. U nás v Royal Party Servis se sny stávají skutečností :) Pohádkovou svatbu dle vašich představ Vám ušijeme přímo na míru. Ať už se týká kouzelného místa či labužnického cateringu.  

Mnozí z Vás si lámete hlavu s Vánočními dárky. Pokud Vám došla inspirace, máme pro Vás nápad jak situaci zachránit. Jídlem člověk nic nezkazí, ba naopak. Říká se, že láska prochází žaludkem, tudíž jídlo jako dárek je podle nás ten nejlepší způsob, jak obdarovanou osobu potěšit :) Přinášíme Vám recept na Pečený Čaj. Je to naprostá vitamínová bomba a do zimního nečasu se vždy hodí ať už jako dárek pro tatínky, dědečky či maminky nebo babičky.

Vánoce jsou svátky plné shonu a stresu, kdy většina z nás nemá dostatek času na pečení vánočního cukroví. Proto jsme se rozhodli Vám ukázat nepečené dobroty, kterými rozhodně nezklamete žádného člena rodiny. Že znáte lanýže pouze jako drahé houby? Tak zkuste ty naše! Jsou z čokolády a lanýže připomínají svým vzhledem. Sametově čokoládové, krémové oříškové nebo ty s malinami, všechny skvělé a hned hotové! Kromě čokoládové klasiky obalené v kakau vyzkoušejte i variantu z čerstvého sýra a oříšků nebo z bílé čokolády, kokosu a malin.

Tradiční severoamerický svátek Thanksgiving Day (česky Den díkůvzdání) se v Americe slaví každý 4. čtvrtek v listopadu. Původně se jednalo o oslavy úrody, dnes už jde spíše o komerční svátek spojený s nákupy, americkým fotbalem či slavnostními průvody. Tradičním pokrmem pro tento den je krocan s domácí nádivkou a brusinkovou omáčkou. Jako dezert se nejčastěji volí dýňový koláč. 

Punč je nápoj, který je stejně jako svařák, nebo grog neodmyslitelně spjat s předvánočním časem. Zahřívá nám zkřehlé ruce a s chutí jej posrkáváme, když procházíme stánky a vybíráme dárečky pro své blízké. Kde se punč vlastně vzal? Recept na tento lahodný nápoj byl do Evropy přivezen...

Dýňová marmeláda, dýňová polévka, kuře na dýni, ozdoby z dýně – rady a recepty všeho druhu spojené s Halloweenem se na nás valí ze všech stran. Komerční využití tohoto svátku je široké, asi širší než prodej hřbitovních věnců a svíček. Ale Rauťákům z RPS to nevadí. Dlabání dýní,...

Dne 23.9.2017 jste se mohli v Brně na malé Americe zúčastnit Cake Festivalu, kde pro Vás byla připravena ochutnávka těch nejlahodnějších dortíčků, cupcakeků, donutů, makronek a spousta jiných.  Pokud jste tuto šanci promarnili, nemusíte se bát. Náš tým RPS se festivalu zúčastnil a přináší Vám...