Catering

Royal party service, to je opravdu královský catering.

 

Své o tom ví i Její Výsost anglická královna Alžběta II., kterou jsme měli tu čest obsluhovat.

Náš recept na vyhlášené cateringové služby je jasný a rádi se o něj podělíme: připravujeme pouze čerstvé suroviny od ověřených lokálních dodavatelů, přimícháme BIO kvalitu a to vše okořeníme zkušeným a milým personálem. Žádné plané řeči a sliby, co zmizí jak pára nad hrncem.

 

Nejsme včerejší. Sledujeme nejnovější trendy v gastronomii a rádi vás jimi ohromíme. Co třeba vyzkoušet molekulární kuchyni nebo hmyzí speciality?

 

Pokud zkrátka požadujete prvotřídní gastronomii, vysokou kvalitu jídla, kreativní koncepty a bezchybnou prezentaci, napište nám. Ať už jste z Brna, z Prahy, nebo odkudkoliv z České republiky.

TEMATICKÉ AKCE

Znáte to: sto lidí, sto chutí.

Proto nabízíme oblíbený tematický catering v mnoha variantách, aby si vybral opravdu každý.

Zažijte noblesu První republiky, nebo se vydejte na divokou jízdu ve stylu Jamese Bonda. Příznivci zdravého stravování se neudrží při Bio-fresh cateringu, patrioti ocení Speciality z českých krajů či pravou Moravskou zabijačku.

 

Příklady tématických akcí:

  • funkcionalistický
  • color catering
  • James bod catering
  • moravský catering
  • karibský
  • bio catering
  • Italský
  • středověký
  • prvorepublikový

Nenašli jste to pravé ořechové? Napište nám vaše téma.

FIREMNÍ AKCE

rozdělení služeb

BANKET

je stolování při mimořádných, oficiálních a slavnostních příležitostech. Jídla se podávají hostům sedícím zpravidla u kulatých stolů a často je na tyto akce vyžadováno odpovídající společenské oblečení.

BRUNCH BUSINESS 

spojuje snídani s obědem a podáván je obvykle mezi 10 a 14 hodinou. Servírován je klasický snídaňový základ (vejce, slanina, párky, toasty) s výběrem mnoha salátů, ovoce a zeleniny, ale i teplých jídel, steaků, sushi nebo jiné exotiky. Do noty může zahrát podkresová, nebo živá hudba i zábavný doprovodný program.

COFFEE BREAK

Chcete v pauze mezi přednáškami, školeními nebo semináři dobít baterky? U coffee breaku je proto nejdůležitější kvalitní káva a rychlé vydatné občerstvení.

ČÍŠE VÍNA

se organizuje při podepisování významných obchodních smluv nebo pro vládní delegace. Může být součástí obchodních jednání, kongresů nebo sympozií. Není těžké uhádnout, že hlavní slovo má výběrové víno nebo šampaňské, doplněné o drobné chuťovky. Netrvá zpravidla déle než 30 minut.

KOKTEJL PÁRTY

Spojení těchto dvou slov dává tušit, že nepůjde o žádnou naškrobenou selanku. Koktejl párty je ideální při premiérách, vernisážích, koncertech nebo veletrzích. Začátek i konec akce nebývá většinou časové omezen, jídlo a pití hostům nabízí personál přímo z podnosů.

RAUT

bývá běžnou součástí společenských akcí a není u něj tolik podstatné prostředí, kde probíhá. Připraven může být v tovární hale, na louce i v kanceláři, proto je vhodným řešením pro tiskové konference, dny otevřených dveří, kongresy i rozmanité kulturní akce.

SLAVNOSTNÍ RECEPCE

je největší a nejreprezentativnější formou podávání občerstvení na společenských akcích, oslavách nebo otevírání podniků. Trvá většinou 2-3 hodiny a může obsahovat studenou i teplou kuchyni.

SUPER DINING

Pracovní večeře ve slavnostnější atmosféře zahrnuje 2-3 chody (polévka, hlavní jídlo, zákusek) a může být doplněna o zábavný kulturní program.

TASTE PARTY

neboli ochutnávka. Může být součástí jakékoli akce jako doprovodný program a nejčastěji je hostům k degustaci připraveno víno, sýry, káva, čokoláda, sushi, doutníky nebo tvrdší alkohol. Samozřejmostí je školený sommeliér, který vás rád do všeho zasvětí.

FIREMNÍ VÝLET

Pokud plánujete se svými kolegy výlet, postaráme se o to, aby na něm nikdo netrpěl hlady.

Chcete jednoduše zajistit catering pro vaši firmu? Napište nám.

SOUKROMÉ AKCE

rozdělení služeb

DĚTSKÁ OSLAVA

Ani malí špunti nechtějí být ochuzení o zábavu svých rodičů. Nebojte, alkohol zůstane doma, ale jinak se fantazii meze nekladou. Pro vaše děti připravíme třeba tematickou party s pohádkovými bytostmi, klauniádu s opravdovým klaunem, co bude z rukávu sypat jeden vtip a trik za druhým, nebo oslavu s oblíbenou postavičkou vašeho dítka. A dort, jaký jen si budete přát, je samozřejmostí!

GARDEN PARTY

Vezměte raut, přidejte grilování nebo speciality na rožni, trochu hezkého počasí a celé to přestěhujte ven. Vznikne společenský večírek, který může být uspořádán na zahradě, ve volné přírodě i na terase.

NAROZENINOVÁ A RODINNÁ OSLAVA

Koupit víno a chlebíčky zvládne skoro každý. Ale připravit pro oslavence párty, na kterou dlouho nezapomene, s námi zvládne úplně každý. Zvláště kulatá výročí narozenin nebo sňatků si takovou pozornost zaslouží. Nelekneme se žádného nápadu. Třeba oslava ve stylu karibských tanečních rytmů s květinami, lampiony a havajskými tanečnicemi nezní vůbec špatně, co říkáte?

OSLAVA ČI SETKÁNÍ S PŘÁTELI

Neformálně nebo v kostýmech, doma nebo na tenisovém hřišti. Heslo: hlavně se nenudit. Ukažte přátelům vaši pohostinnost a připravte jim nevšední zážitek během své narozeninové oslavy. Nebo jen tak, když máte chuť se s nimi setkat čistě pro radost.

SVATBA

Jedna z nejdůležitějších událostí v životě. Spousta radosti, ale někdy také starostí se svatebními přípravami. Kromě zajištění na míru šitého cateringu dodáme i veškerý svatební servis – od oddávajícího, prostor (zahrad, zámků…), programu, až po hudbu a květiny. Náš zkušený wedding manager se postará, abyste v tento jedinečný den mysleli pouze na to, až řeknete tomu druhému své ano.

AGAPE

je tradiční pohoštění svatebních hostů ihned po skončení obřadu ještě před cestou na slavnostní hostinu. Milý a nenucený způsob, jak hostům poděkovat za jejich účast.

Máte zájem o uspořádání soukromé oslavy? Napište nám.

OFFICE CATERING

zajištění cateringu ve firmách

Zajistěte si office catering snadno přes náš e-shop!