Nic pro nás není příliš velké sousto. Spolupracovali jsme s významnými firmami, bankami a institucemi v soukromé i státní sféře. S klidným svědomím můžeme přísahat na tu nejdražší svíčkovou, že nám vždy záleží na kvalitním výsledku a vašem jedinečném zážitku.

Protože s jídlem roste chuť, založili jsme v roce 1995 zážitkovou agenturu Royal Event. Na našem bohatém menu přibyly tematické programy, teambuildingy, semináře a nejrůznější společenské události. Nikdy nevynecháme žádný chod – všechny akce zajišťujeme včetně režie, scénáře, technického zázemí, vhodného místa i uměleckých vystoupení.

Náš tým

 

Josef Blaštík

General Manager

Catering, ten cirkus na kolečkách, prostě miluji. Když se povede, mám motýlí křídla v břiše. Baví mě objevovat nové chutě, barvy, vizualizace pokrmů, netradiční fúze pokrmů, diskutovat o technologiích, poznávání se se zákazníkem. Prostě žít naplno.

Mám rád čokoládu i chilly papričky, hiking i canopy trail, dobrou knihu i opravdové divadlo, hledám smysl singularity, ale hlavně nestahuji kalhoty, když je brod ještě daleko.

Mé poslání je motivovat vás emocemi za pomoci všech smyslů včetně 5-té chuti UMAMI!

Monika Svobodová

HR manager
+420 602 587 453
msvobodova@royalpartyservis.cz

„Psychologie, rozvoj osobností a životní příběhy lidí to byla témata, která mě vždy zajímala.Budovat týmy, které mají být produktivní a bude v nich vládnout pozitivní duch, není jednoduché.
Každý má talent, každý ho má v jiné oblasti. Všímám si odlišností, protože je to něco, co může kdykoliv inspirovat k posunu vpřed. Těší mě, když  jsou naši klienti spokojeni s funkčním a profesionálním týmem ROYAL, který pro ně odvádí skvělou práci…… a možná i něco navíc……“

Radomír Kop

CEO / Gastro poradenství

Jsem trochu blázen, ale život miluji.

Mám ho rád bezproblémový, chci si čas na tomto světě vychutnat a vždy když to půjde těšit lidi kolem sebe.

Individuálním přístupem se snažím nalézt nejkratší a nejbezpečnější cestu k dosažení cíle.

Iva Bártková

Head manager of catering
+420 774 467 484
ibartkova@royalpartyservis.cz

Jsem pohodářka a kliďas v každém slova smyslu a v cateringu se to jak najde:-) Každá akce je velká výzva, která vyžaduje nápady, rozmanitost a plné nasazení a to je to, co mi nechybí. Každá perfektně zrealizovaná a zorganizovaná akce, je pro mně odměna za vypětí, stoprocentní přípravu a teamovou hru na danou akci a to je to, co mně na cateringu fascinuje a baví.

Mám ráda svůj život, miluji svého syna a když se skloubí dobře odvedená práce s rodinným štěstím, tak co víc si přát!!

Bára Sekničková

Senior manager
+420 777 674 479
bseknickova@royalpartyservis.cz

Sny jsou pro snílky, já mám cíle. Jasné a dosažitelné. A jak se říká k úspěchu výtah nevede, tam musí každý po schodech a někdy po trnitých, ale když se chce, jde všechno! Každá akce, kterou realizuji, je takový můj schod na mé cestě. Na své práci zbožňuji její rozmanitost. Každá akce je jiná, každá mám svoje kouzlo. Od začátku až doposud, si pomatuji všechny a z každé bych řekla nějakou perlu 😉 Jsem teamový hráč, nikdy nenechám nikoho ve štychu. Miluji jídlo, dobrou kávu a jako každá správná česká žena pivo!

Jídlo dělá šťastnou mě a mě baví dělat šťastné ostatní.

Dalibor Svoboda

Šéfudržbář

od utáhnutí kohoutků, posekání zahrady, instalace světel, drobných úprav až po náročné rekonstrukce