#OPĚTNAPLNÝPLYN – Royal party servis spol. s r.o.

#OPĚTNAPLNÝPLYN

#SEPTEMBERFEST

Po úspěšném eventu Toskánsko v Brně a dvou řeckých večerech s originální kapelou, výukou Zorby a ochutnávkou řeckých specialit, přicházíme s dalším oblíbeným dalším ročníkem Septemberfestu.
V srdci Mendlova náměstí si vychutnáte TUPLÁKA, klobásky, preclíky, děvčata v bavorských krojích i soutěže za super pivní ceny. Nezapomeňte si rezervovat své místo!
Odměňte své kolegy, či kamarády voucherem, či pozváním na skvělá piva a jedinečnou pivní kuchyni. Pro firemní zákazníky speciální podmínky již od 10 osob, kontaktujte
nás na restaurace@pivovarskastarobrno.cz

Kruh

 

#CATERINGNAÚROVNI

Svatební štace vesele pokračuje dál. Rádi jdeme s dobou a přizpůsobíme se výběrem cateringu i inventáře snad každému stylu svatebního dne. Není lepší zadostiučinění než spokojená tvář novomanželů. Něco málo o tom víme, v srpnu jsme takhle “rozesmáli” nevěsty na šesti svatbách. Dále jsme se třeba také zúčastnili slavnostního banketu na brněnském výstavišti. 

Kruh

 

#CAFÉLOUKA

V polovině července jsme v Brně Komíně otevřeli krásné bistro CAFÉ LOUKA. Popularita místa značně stoupá a my jsme moc rádi, že hostům chutná jídlo, víno, pivo i káva Mrs. Rose. Letní teploty stále neklesají, a tak my se s Vámi budeme v bistru setkávat dál a dál. A kdyby už přece jenom bylo na někoho chladněji, můžete využít našich grilovacích míst za maringotkou a ohřát se u ohýnku. Těšíme se na Vaši návštěvu!
FB,IG: CAFÉ_LOUKA

Kruh

 

#ZPÁTKYDOŠKOLY

Tento rok se 1.9. do školy těšilo více dětí než obvykle. Po prázdninách, jejichž délku snad už žádné jiné prázdniny nepřekonají, naběhly děti do lavic stejně šťastně jako my na eventy. Nám už se pomyslný “školní rok” rozjel o něco dříve, proto jsme se Vám chtěli trochu pochlubit s naším eventovým “rozvrhem”. Tak hlavně pravou nohou vpřed školáci!

 

Celý  tým  #JSMEROYAL