Burgerové šílenství v Brně – Royal party servis spol. s r.o.

Burgerové šílenství v Brně

Burger Festival Brno!!!

Největší burgerová událost sezony se opět vrací do Brna! Již tradičně se všichni potkáme u Vaňkovky, Doufáme, že nezaváháte a přijdete uspokojit své chuťové buňky stejně jako my.
Opět si budeme moci festival užít tři dny a začínat se bude v pátek 18.5. v 10:00!

Na Burger Festivalu se na vás chystá přes 40 burger specialistů a gastro odborníků. Samozřejmě pořadatelé nezapomněli, že k dobrému jídlu patří i dobré pití a tak jsou pro vás připraveny i pivní stany a stánek American drinks! Tož je pro nás v RPS naprostý TOP a jednička ve všech směrech. Kromě milovníků masa si na své přijdou i vegetariáni a vegani. Na ty se také nesmí zapomínat.
Dveře mají otevřené i milovníci kávy a sladkých dobrot. Nebude chybět skvělá zmrzlina ze super trucku! Celým víkendem bude provázet crew Burger Festivalu, která si pro vás připravila celou řadu soutěží a akcí! Jako pravý odborníci se můžete zapojit do hlasování o nejlepší burger festivalu a svým hlasem určíte vítěze o nejlepší burgrárnu! Celý víkend budete mít také možnost vyzkoušet si přípravu burgerů a hranolek s profesionály svého oboru. Domů si můžete přinést zdokumentovaný zážitek z našeho foto koutku a ani letos nemusíte své ratolesti nechat doma.
Dětský koutek bude k dispozici! O zábavu se postará tým z Bongo Brno! Vstup na festival je zdarma a koná se za každého počasí! 
Že láska prochází žaludkem nám vtloukali už od mala. Přijďte se o tom sami přesvědčit na Burger festival Brno! Tým RPS se na akci určitě chystá a na Vás se velmi těší.