Bezsacharidové pivo FIT BEER – Royal party servis spol. s r.o.

Bezsacharidové pivo FIT BEER

Po dlouhé karanténě jsme každý z nás přibrali pár těch kilo navíc. Kdo se rozhodl dodržovat “Low Carb” stravování, což je nízkosacharidová dieta, máme pro něj tip na pivo bez výčitek.

Představujeme vám zcela nové pivo s unikátní recepturou a ideou. Fit Beer není jen vynikajícím pivem, ale je i alternativou pro lidi, kteří si zakládají na zdravějším životním stylu, anebo ze zdravotních důvodů potřebují snížit přísun sacharidů.

Průkopníky nízkosacharidového pivního speciálu Fit Beer, který vyrábí Fit Beer s.r.o. jsou Martin Kabrna, zakladatel firmy a Jan Sládek, spoluzakladatel firmy. Ti ve spolupráci s garantem značky – doc. Ing. Tomášem Gregorem, Ph.D. z agronomické fakulty a ústavu technologií potravin Mendelovy univerzity – začali zkoušet a testovat první várky nízkosacharidového piva přímo na univerzitě.

„Díky naší myšlence a vývoji vzniklo 100% přírodní pivo ležákového typu, nefiltrované, nepasterizované, vyráběné ryze přírodní cestou, s nezaměnitelnou chutí a jedinečnou hořkostí, navíc úplně bez sacharidů, bez umělých sladidel a aditiv,“ říká Tomáš Gregor.