Soukromé akce

rozdělení služeb

DĚTSKÁ OSLAVA

Ani malí špunti nechtějí být ochuzení o zábavu svých rodičů. Nebojte, alkohol zůstane doma, ale jinak se fantazii meze nekladou. Pro vaše děti připravíme třeba tematickou party s pohádkovými bytostmi, klauniádu s opravdovým klaunem, co bude z rukávu sypat jeden vtip a trik za druhým, nebo oslavu s oblíbenou postavičkou vašeho dítka. A dort, jaký jen si budete přát, je samozřejmostí!

GARDEN PARTY

Vezměte raut, přidejte grilování nebo speciality na rožni, trochu hezkého počasí a celé to přestěhujte ven. Vznikne společenský večírek, který může být uspořádán na zahradě, ve volné přírodě i na terase.

NAROZENINOVÁ A RODINNÁ OSLAVA

Koupit víno a chlebíčky zvládne skoro každý. Ale připravit pro oslavence párty, na kterou dlouho nezapomene, s námi zvládne úplně každý. Zvláště kulatá výročí narozenin nebo sňatků si takovou pozornost zaslouží. Nelekneme se žádného nápadu. Třeba oslava ve stylu karibských tanečních rytmů s květinami, lampiony a havajskými tanečnicemi nezní vůbec špatně, co říkáte?

OSLAVA ČI SETKÁNÍ S PŘÁTELI

Neformálně nebo v kostýmech, doma nebo na tenisovém hřišti. Heslo: hlavně se nenudit. Ukažte přátelům vaši pohostinnost a připravte jim nevšední zážitek během své narozeninové oslavy. Nebo jen tak, když máte chuť se s nimi setkat čistě pro radost.

SVATBA

Jedna z nejdůležitějších událostí v životě. Spousta radosti, ale někdy také starostí se svatebními přípravami. Kromě zajištění na míru šitého cateringu dodáme i veškerý svatební servis – od oddávajícího, prostor (zahrad, zámků…), programu, až po hudbu a květiny. Náš zkušený wedding manager se postará, abyste v tento jedinečný den mysleli pouze na to, až řeknete tomu druhému své ano.

AGAPE

je tradiční pohoštění svatebních hostů ihned po skončení obřadu ještě před cestou na slavnostní hostinu. Milý a nenucený způsob, jak hostům poděkovat za jejich účast.

Máte zájem o uspořádání soukromé oslavy? Napište nám.