Wedding bazaar / Svatební bazárek

Wedding bazaar / Svatební bazárek

Započal rok 2018 a s ním přicházejí nové plány, události a investice.
Jedním z nejdůležitějších plánů a také tou největší událostí v našem životě jsou svatby.
Každá žena, slečna či dívka sní o pohádkové svatbě. U nás v Royal Party Servis se sny stávají skutečností 🙂
Pohádkovou svatbu dle vašich představ Vám ušijeme přímo na míru. Ať už se týká kouzelného místa či labužnického cateringu.

 


 

 

Rádi bychom Vám připoměli událost Wedding Bazaar 2018, ktera se bude konat na tržnici Zelný trh v Brně ve dnech 12. – 13.1.2018.

Wedding Bazaar bude jak pro nás, tak zajisté i pro Vás velkou inspirací co se nápadů týče.
Bude to již 3. ročník úspěšného svatebního veletrhu. Pro ty co mají svůj styl a směr. Nic okázalého, prostě si chcete udělat svatbu podle svého. Jednoduchou, přírodní či industriální, lidově řečeno jinou.  Mnoho nových a užasných lidí, kteří svoji práci milují a jsou tu pro vás. Hodně dodavatelů, kteří svoje služby a výrobky dělají vlastnoručně, s láskou pro Vás. Každý kousek je originál a třeba i Vám na míru dělaný.

Na Wedding Bazaar můžete například ochutnat lahodné Funky Donuts.
Funky Donuts je stylový obchod s americkými donuty s polevami z belgické čokolády a výběrovou, filtrovanou kávou od La Bohéme. Na akci Wedding Bazar si připraví pro návštěvníky prezentaci donutů na donutové stěně, která je hodně populární zejména v New Yorku. Skvěle se vyjímá jako dekorace a zároveň doplní Vaši svatební hostinu o tuto neotřelou pochoutku a potěší nejen malé svatebčánky. Přijďte ochutnat.