Ochutnej Asii 2017 + Sushimaraton I Malá Amerika I Brno

Polovina září se nám pomalu ale jistě blíží a s ní přichází náš oblíbený druhý ročník festivalu Ochutnej Asii 2017.  Loni návštěvníci předčili  veškerá očekávání a doslova „vyjedli“ celý festival. Proto se letos pořadatelé rozhodli zvětšit festivalových prostor, rozšířit počet asijských kuchyní a přesunout jej do venkovních prostor Malé Ameriky.

Součástí festivalu bude také 1. český Sushimaraton. Sushimistři budou celý víkend smotávat různé druhy sushi. Kromě sushi se můžete těšit na vietnamské, indické, japonské a  thajské pokrmy. Specialitou dne bude pro Vás připravena Hmyzí kuchyně či Cooking show s tarantulí.

 

Taktéž nesmíme opominout Asijskou tržnici, kde na Vás čeká velká spousta nákupů od japonské keramiky až po exotické ovoce. Součástí budou také workshopy, přednášky a různá vystoupení.

V sobotu festival končí ve 20:00. V neděli se brány celého festivalu uzavřou v 18:00 hodin. Pokud nebudete mít možnost se festivalu zúčastnit, náš tým Royal Party Servis Vás bude pravidelně informovat.