Letní alkoholové osvěžení

Letní alkoholové osvěžení

S měsícem červnem k nám dorazilo i horké letní počasí, což spousta z nás samozřejmě uvítá. Abychom si toto počasí mohli vychutnat plnými doušky, máme pro vás pár tipů na skvělé osvěžení.

Chocolate In A Bottle

Právě nám odstartovala sezóna garden party, BBQ a nejrůznějších venkovních oslav a k oslavám patří přípitky. Pro příznivce čokolády a sektu máme tip na netradiční Chocolate In A Bottle. Jedná se o spojení francouzského šumivého vína vyrobeného klasickou šampaňskou metodou, které má výraznou chuť a vůni belgické čokolády. Pro všechny, kteří alkohol nepijí nebo zrovna nemohou, a přesto nechtějí přijít o tento zážitek, je tady i nealkoholická verze.

Nanuk Bellini

Koktejl Bellini je směs Prosecco sektu a broskvové pyré nebo nektaru. Tento koktejl vznikl jak jinak než v Italských Benátkách. V tomto letním čase, kdy má naše sklenička se sektem tendenci rychle teplat, bych vám rozhodně doporučila ochutnat jeho letní upgrade v podobě nanuku.

Prosecco Van

U Prosecco se ještě chvíli zdržím. Pokud je tady někdo, kdo by chtěl svou garden party, nebo snad svatbu zpestřit něčím opravdu netradičním, je tady Prosecco Van. Toto stylové 3- kolové PIAGGIO APE, zaparkuje přímo na vaši zahradě a Prosecco z něj jednoduše teče proudem. Setkat se s tím to roztomilým pojízdným barem můžete například také ve Velké Británii, někde na festivale.