Servírujeme na špejlích

Servírujeme na špejlích

Už jste slyšeli o restauraci, kde se jídlo servíruje na špejli? Pokud máte rádi místa s vtipem, moderním interiérem a dobrým jídlem, rozhodně byste se měli vydat prozkoumat restauraci Špejle, tak jako to udělal náš Royal party team.

Koncept restaurace je, založen na rychlém občerstvení, které je vhodné v jakoukoli denní i noční dobu. Nabídka jídel se mění podle sezóny i denní doby, tedy snídaně, oběd i večeře. Vybírat můžete ze studených i teplých špejlí. Jídelní lístek v této restauraci sice nenajdete, ale za to však v každém jídle najdete špejli. Špejle zde totiž plní funkci nejen příboru, ale zároveň i designu a účtenky.

 

 

I my jsme se nechali inspirovat tímto vtipným nápadem a proto se i vy nyní můžete na našich rautech potkat s nejrůznějšími specialitami na špejli. Pokud si někdo z Vás stále ještě myslí, že mluvím o klasickém špízu, nebo jednohubce nenechte se prosím zmást. Už jste někdy vyzkoušeli například, vepřovou panenku obalenou v pistáciích na špejli? A co třeba burákový lanýž s hořkou čokoládou, nebo se chcete raději osvěžit čerstvým melounovým salátkem se sýrem Feta? Tak je nejvyšší čas, nám napsat.