BENEFIČNÍ KONCERT KAPELY CHINASKI PRO TRAUMATOLOGICKÉ CENTRUM DĚTSKÉ NEMOCNICE V BRNĚ

BENEFIČNÍ KONCERT KAPELY CHINASKI PRO TRAUMATOLOGICKÉ CENTRUM DĚTSKÉ NEMOCNICE V BRNĚ

Vážený pane Kropáčku,

jménem nadačního fondu Kolečko Vám ze srdce děkuji za pomoc a podporu benefice ve Vile Tugendhat na pomoc dětskému úrazovému centru Fakultní nemocnice v Brně.

Člověk se občas neubrání údivu a stínu závisti, když slyší vyprávět o tom, že se něco úžasně a bezchybně povedlo a že se to vlastně ani nedá vyprávět. Jak slastné je zažít něco takového na vlastní kůži!

Pracuji pro Kolečko 10 let a dosud jsem nezažila tak silnou koncentraci zaujatých a pro věc zapálených lidí s jasnou vizí jednoduchého, ale nesmírně silného projektu, podpořenou vzácnou souhrou výjimečnosti místa, energií a zároveň lehkostí zvoleného programu a vnímavého publika. Svůj podíl na nezapomenutelném zážitku má i Vaše společnost a Vaši usměvaví zaměstnanci Bylo mi ctí spolupracovat s Vámi a děkuji za Vaši vstřícnost, ochotu a toleranci – byla to naše první benefice mimo Prahu. Jediné, čeho se bojím, že jsme nasadili laťku příliš vysoko.

Ještě jednou děkuji za mé kolegy i za lékaře a pacienty Centra dětské traumatologie v Brně. Pokud by někdy Kolečko mohlo udělat cokoliv pro Vás, neváhejte, prosím!

V úctě Vaše

Linda Jandová
předsedkyně správní rady NF Kolečko